U U

Aktualnie poszukujemy

Pracuj w AdHut!

Junior SEO Specialist poszukiwany!

Agencja interaktywna AdHut poszerza swoją ekipę! Poszukujemy do naszego młodego oraz kreatywnego zespołu osoby na stanowisko Junior SEO Specialist.

Czym będziesz się zajmował?

  • Opracowywaniem strategii oraz realizacją działań link buildingowych
  • projektowaniem, budową oraz rozwojem stron zapleczowych
  • tworzeniem tekstów zoptymalizowanych pod kątem SEO
  • marketingiem szeptanym
  • analizą oraz raportowaniem przeprowadzonych działań

Czego od Ciebie wymagamy?

  • podstawowej znajomości HTML i CSS
  • znajomości CMS WordPress
  • podstawowej znajomości Google Analytics i Search Console
  • znajomości podstaw SEO: pozyskiwania efektywnych linków pozycjonujących, przygotowywania treści pozycjonujących, analizy wpływu wykonywanych działań na ruch organiczny
  • umiejętności pracy w zespole, myślenia out-of-the-box oraz dobrej organizacji czasu

Mile widzianym plusem będzie:

  • znajomość narzędzi do analizy profilu linków przychodzacych (Majestic, Ahrefs) oraz nardzędzi do analizy technicznej SEO (Screaming Frog, Seoquake, semstorm/senuto)
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii PPC
  • doświadczenie w content marketingu i/lub marketingu szeptanym

Co oferujemy w zamian?

  • pełną wyzwań pracę
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • wsparcie w rozszerzaniu Twoich kompetencji w zakresie SEO/SEM przez doświadczonych specjalistów z branży
  • pomoc w zdobyciu certyfikatów Google
  • system premiowy uzależniony w pełni od efektów Twojej pracy

Czekamy na Twoje CV! Wyślij je na adres kontakt@adhut.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w CV kauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Specjalista ds. sprzedaży B2B poszukiwany!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją interaktywną z wymiernymi osiągnięciami, dlatego pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży B2B.

Jakimi zadaniami będziesz się zajmował?

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B ( kontakt telefoniczny oraz face-to-face)
  • Prowadzenie rozmów i prezentacji sprzedażowych (domykanie sprzedaży)
  • Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych.
  • Przygotowanie tygodniowego planu sprzedaży
  • Aktywne poszukiwanie nowych obszarów sprzedaży
  • Raportowanie osiąganych wyników

Jakie umiejętności powinieneś posiadać?

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży B2B
  • Chęci uczenia się i rozwoju umiejętności sprzedażowych
  • Zainteresowania obszarem marketingu internetowego
  • Umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji
  • Znajomość branży seo-sem będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • Stałe wynagrodzenie + prowizja uzależniona od efektów pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Firmy
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę