Prowadzenie Social Media

Buduj świadomość istnienia Twojej marki

Bądź tak blisko swoich klientów, jak to tylko możliwe

Media społecznościowe (Social Media) znacznie zmieniły nasz świat. Korzystamy z nich praktycznie codziennie, w każdym miejscu na ziemi. Umilają nam dzień, a także służą jako źródło informacji. Co chwile ktoś na świecie przegląda aktualności na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Linkedinie czy spogląda na Snapchat. Social media to nie tylko kilka znanych portali – to miejsce, gdzie są Twoi klienci. Warto byś był tam również Ty i Twoja firma!

Kreuj swoją markę w Social Media

Ważne jest to, co publikujesz w internecie. Pozornie nic nieznaczące informacje mogą przynieść wiele dobra jak i problemów. Social Media pozwalają precyzyjnie docierać do grupy docelowej. Odpowiednia treść, regularność postowania oraz połączenie pracy z zabawą sprawią, iż media społecznościowe Twojej firmy będą czymś więcej niż tylko częścią strategii marketingowej. Zasady marketingu obowiązującego w social media są specyficzne, mimo wszystko pomagają każdej firmie odnieść sukces. Pamiętaj, że skuteczne kampanie pozwolą niskim kosztem uzyskać wysoki zwrot z inwestycji!

Angażuj, rekrutuj i sprzedawaj

Social media są ważnym dodatkowym kanałem komunikacji Twojej marki. Profile na Facebooku, czy innych portalach społecznościowych umożliwiają bezpośrednią interakcję z klientami. Twój Fanpage może być kanałem obsługi klienta. Nie dość, że zbudujesz wizerunek firmy to również zaangażujesz do zakupów czy skorzystania z Twojej usługi. Dzisiejsze social media to przyszłość współczesnego marketingu, dlatego warto inwestować w ten kanał promocji firmy.

Na czym polega prowadzenie profilu Twojej firmy w  w Social Media?

Edge-rank – czyli Fanpage to nie wszystko

Prowadzenie Facebooka dla firm to nie tylko postowanie. Facebook Ads czyli system reklamowy Facebooka pozwoli dotrzeć do Twojej grupy docelowej. Tylko u nas masz możliwość reklamy już w najniższym pakiecie. Obsługa fanpage’a jest więc dosyć szerokim zakresem działań – począwszy od zaplanowania oraz stworzenia kreacji wizualnej po odpowiednio przygotowaną strategię działania na portalu.

Aktualnie algorytm Edge-rank częściowo ogranicza organiczny zasięg postów, dlatego poza przemyślanymi działaniami pod kątem publikacji odpowiednich postów, niezbędna jest także promocja płatna (PPC).

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, w związku z tym zapewniamy:

  • Stworzenie profilu marki na Facebooku oraz opracowanie i wdrożenie unikatowej oprawy graficznej, która będzie dopasowana do profilu przedsiębiorstwa.
  • Tworzenie oraz zamieszczanie regularnych wpisów oraz przygotowanie kalendarza publikacji postów. Klient ma wgląd we wszystkie wpisy zanim będą one opublikowane.
  • Promowanie profilu za pomocą Facebook Ads – wybranie odpowiedniej grupy docelowej i optymalizacja każdej kampanii.
  • Pełną kontrolę nad naszymi działaniami.

Reklamy Facebook Ads mają różne formy. Spośród wielu opcji, możemy wybrać:

  • tekst mający jasny przekaz,
  • odpowiednią grafikę bądź reklamę video.

Najważniejsze jest jednak to, by forma reklamy współgrała z naszymi odbiorcami. To właściwa grupa odbiorców nadaje odpowiedni kształt oraz formę reklamie, a także budżet na działania reklamowe.  Dlatego określenie rodzaju reklamy warto ustalić na końcowym etapie kampanii.

Oceń naszą usługę: Prowadzenie Social Media
[Głosów:3    Średnia:5/5]

W swojej ofercie posiadamy skuteczne prowadzenie portali społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram, oraz innych dostępnych platform społecznościowych.

Planujemy, a także wdrażamy długofalowe plany działania Twojej firmy za pośrednictwem serwisów Social Media. Świadoma i zaangażowana społeczność będzie idealnym źródłem ruchu oraz sprzedaży w Twojej witrynie internetowej.

Prowadzenie social media z roku na rok jest coraz trudniejszym wyzwaniem. Jako profesjonaliści z doświadczeniem zadbamy o wysoką jakość komunikacji Twojej firmy za pośrednictwem Facebooka oraz Instagrama. Wnikliwie analizujemy zachowania klientów oraz Twojej konkurencji, aby ciągle wdrażać nowoczesne rozwiązania.

Odpowiednio prowadzony Fanpage nie jest tablicą ogłoszeniową – jest za to idealną platformą do kontaktu z obecnymi jak i potencjalnymi klientami.
Nasze know-how do Twojej dyspozycji

Ożywimy Twój profil, zwiększymy zasięg, postaramy się pozyskać nowych fanów, a przy okazji zadbamy o kreatywną identyfikację wizualną fanpage’a. Masz pewność, że dostosujemy ciekawe grafiki oraz zaskakujące teksty. Posty sprzedażowe nie tylko spełnią swoją rolę, ale także przyciągnął nowych fanów – przez co poprawisz wizerunek swojej marki.

Aktualnie Facebook jest liderem pośród innych mediów społecznościowych. W samej Polsce korzysta z niego około 16,3 mln ludzi powyżej 13 roku życia. Szacuje się, że liczba osób korzystających z social media będzie rosnąć wraz z rozwojem urządzeń mobilnych. W związku z tym warto wykorzystać potencjał drzemiący w marketingu społecznościowym.

Prowadzenie profilu na Facebooku warto zlecić profesjonalistom. Pod naszym okiem Twój profil rozwinie skrzydła. Nasze czujne oko pozwoli w pełni wykorzystać możliwości sprzedażowe oraz wizerunkowe Facebooka oraz innych portali społecznościowych. Skuteczna komunikacja w social media musi poza ciekawym opisem posiadać grafikę, animację lub film. Nasi specjaliści stworzą kreatywne kreacje, które z pewnością wpłyną na realizację wyznaczonych przez Ciebie celów.

Dla kogo?

Prowadzenie profilu na Facebooku oraz w innych mediach społecznościowych to świetne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy chcą mieć spójny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz sprzedawać towary bądź usługi za pośrednictwem Social Media.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz do nas

Nasz adres

ul. Handlowa 1
15-399 Białystok

Firma

AdHut Brzozowski Chomicz Sp. J.
KRS: 0000741254

REGON: 380819079
NIP: 9662122451

Kontakt

mail: kontakt@adhut.pl
telefon: 739 901 406

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00